Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 100,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno
cena 40,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Autá na súčiastky

Autá na súčiastky

Ak hľadáte autá na súčiastky, tak ste na tom správnom mieste. Údržba a opravy najmä starších áut dokážu pomaly vyčerpávať takmer každú peňaženku. Originálne náhradné diely sú drahé, a tak zbytočne predražujú celú prevádzku automobilu.


 

Autá na súčiastky

 

Našťastie tu existujú aj alternatívne riešenia. Drobné náhradné súčiastky je možné kúpiť bez väčších problémov. Horšie to však už je s väčšími časťami áut. Airbagy, strechu či bočné dvere áut je najvýhodnejšie získať z búraných áut, ktoré je už nemožné vrátiť do pojazdného stavu.

Autá na súčiastky môžete hľadať na viacerých miestach. Mnohí ľudia sa po nabúraní auta snažia auto predať na súčiastky. Týchto ľudí môžete kontaktovať aj priamo. Stačí hľadať rôzne inzeráty s automobilovou tematikou. Na internete existuje množstvo inzertných portálov, kde inzeruje množstvo ľudí.

Ak sa však nechcete zaoberať hľadaním po internete a komunikáciou s neznámymi predajcami, môžete využiť naše služby. Vyskúšajte naše internetové vrakovisko. Tacho-airbag.sk vám prináša jedno miesto, kde nájdete autá na súčiastky pekne pod jednou strechou. Katalóg nášho internetového obchodu je veľmi prehľadný. Stačí kliknúť na záložku „Autá na súčiastky“ a môžete si prezrieť našu ponuku. Tá je rozdelená podľa jednotlivých značiek. K dispozícii máte takmer všetky druhy automobilov, čo sa predávajú na našom trhu. Ak v našom internetovom obchode nenájdete auto na súčiastky, ktoré hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Využiť môžete telefón, email alebo priamo na našej stránke praktický internetový formulár.

Prípadne nás môžete navštíviť priamo v Šuranoch. Otvorené máme počas pracovných dní a v sobotu dopoludnia. Autá na súčiastky si tak môžete pozrieť priamo na mieste.