Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 130,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 15,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Plynový pedál

Plynový pedál

Plynový pedál je jedna z tých menších a jednoduchších súčiastok. Akékoľvek problémy s plynovým pedálom sa však prejavia okamžite. Pokiaľ vám prestane plynový pedál fungovať, prestane fungovať aj celé vozidlo.


Plynový pedál našťastie nepatrí medzi drahé automobilové súčiastky. To však ani zďaleka neznamená, že by sme sa pri jeho kúpe nemali snažiť ušetriť. Pokiaľ potrebujete vymeniť plynový pedál na novom aute, jeho cena vás až tak trápiť nemusí. Náklady na výmenu budú hradené zárukou.

Horšie sú však na tom majitelia starších áut. Tu sa už na záruku spoľahnúť nemožno. V prípade, že pedál nie je možné opraviť, musíte ho vymeniť. Túto výmenu môžete spraviť dvoma spôsobmi. Buď si kúpite nový náhradný diel, alebo v snahe ušetriť nejaké tie eurá zveríte dôveru staršej súčiastke. Medzi novým a starším plynovým pedálom nie je veľký rozdiel. Repasovaný plynový pedál síce nevyzerá tak dobre ako nový, ono to však nie je až také dôležité. Veď plynový pedál je prakticky neviditeľný. Na čom skutočne záleží, je jeho funkčnosť. A tú má starší plynový pedál prakticky rovnakú ako nový.

Repasované plynové pedále pochádzajú väčšinou z búraných vozidiel. Ideálnym miestnom na kúpu plynového pedálu sú tak autovrakoviská. Dnes sa však už nemusíte obávať, že by ste museli prehľadať niekoľko vrakovísk po celom Slovensku, aby ste našli plynový pedál vhodný do vášho auta.

Autovrakovisko Max – Šurany vám ponúka možnosť nakupovať autosúčiastky priamo z pohodlia domova. V internetovom obchode Tacho-airbag.sk nájdete širokú ponuku repasovaných autodielov pre takmer všetky značky áut. Vyberať si môžete na základe popisov a kvalitných fotografií. Ak vám toto nestačí, vždy sa môžete vybrať priamo na autovrakovisko do Šurian. Otvorené je počas pracovných dní a v sobotu dopoludnia.