Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 20,00 €
skladom áno
cena 70,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Vstrekovacia tryska

Vstrekovacia tryskaVstrekovacia tryska

Vstrekovacia tryska

Motor je najdôležitejšou a zároveň najzložitejšou časťou automobilu. Na ňom stojí a padá auto ako také. Ak sa pokazí motor, auto sa nepohne. A auto neschopné pohybu netvorí žiadny úžitok.

Pri nových autách sa ľudia nemusia báť porúch motora a jeho súčastí. Nové motory zriedkakedy bývajú poruchové. A ak sa niečo takéto prihodí, auto je stále v záruke. Horšie je to však s jazdenými a staršími automobilmi. Tu je náchylnosť k poruche ďaleko väčšia a opravu už nezaplatí výrobca vozidla. Vstrekovacia tryska je jednou z mnohých súčastí motora, ktorá sa môže pokaziť. Vstrekovacia tryska vás môže vyjsť na nemalé peniaze. Kúpa novej vstrekovacej trysky vôbec nie je lacná. Existuje však veľmi rozumná alternatíva. Repasovaná vstrekovacia tryska je výrazne lacnejšia ako nová vstrekovacia tryska. A pritom vôbec nemusí byť horšia či menej kvalitná. Repasované náhradné diely väčšinou pochádzajú z búraných alebo inak znefunkčnených automobilov.

Repasovaná vstrekovacia tryska je k dispozícii aj v našom internetovom vrakovisku. V eshope Tacho-airbag.sk nájdete okrem vstrekovacej trysky aj množstvo ďalších použitých náhradných dielov. Internetový obchod Tacho-airbag.sk vám dokáže ušetriť nemalé finančné prostriedky. Nájsť žiadanú vstrekovaciu trysku v našom internetovom obchode je viac ako jednoduché. Stačí kliknúť na záložku „vstrekovacia tryska“ a okamžite sa vám zobrazí celá ponuka. Tú si následne môžete filtrovať podľa značky auta, do ktorého trysku hľadáte. Nakupovanie na Tacho-airbag.sk je rýchle a pohodlné. Celý nákup bez problémov zrealizujete z domova.  Pokiaľ však chcete vidieť vstrekovaciu trysku a iné náhradné diely na vlastné oči, radi vás uvítame v našom autovrakovisku v Šuranoch.