Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 20,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno
cena 15,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Kúrenie

Kúrenie

Kúrenie je jednou z častí automobilu, bez ktorej sa jednoducho nezaobídeme. Ak sa nám v treskúcej februárovej zime pokazí kúrenie, auto je prakticky nepoužiteľné.
Problémy s kúrením majú predovšetkým staršie vozidlá, ktoré majú už čosi za sebou. Kúrenie však pokojne môže prestať fungovať aj na novom vozidle. Majiteľov nových áut to však až tak trápiť nemusí, keďže akékoľvek problémy s kúrením sú pokryté zárukou.

Horšie sú však na tom majitelia starších áut. Záruka je už dávno skončená a zostatková cena vozidla nízka. Kúpa náhradného dielu je tak pomerne veľkým nákladom. Na kúrení sa toho môže pokaziť naozaj veľa. Prestať fungovať môže  motor kúrenia, ventilátor kúrenia, radiátor a tak ďalej.

Pri probléme s kúrením máte dve možnosti. Buď zainvestujete do nových náhradných dielov alebo si vystačíte so staršími. Do starších áut sa nové autodiely kupovať neoplatia. Dôvod je jednoduchý. Životnosť nového náhradného dielu by bola vyššia ako životnosť samotného auta.

Nové náhradné diely sú samozrejme drahšie ako staršie. Rôzne časti kúrenia je preto finančne výhodnejšie kúpiť v použitej verzii. Vôbec to nie je zložité.

Repasované náhradné diely pre kúrenie nájdete na rôznych miestach. Väčšina týchto repasovaných auto súčiastok pochádza z búraných vozidiel. Ideálne sa tak vyberiete na autovrakovisko. Tých je na Slovensku hneď viacero. Vďaka internetu však už nemusíte nikam cestovať. Všetko si prezriete či prípadne kúpite doma od svojho počítača.

Autovrakovisko Max – Šurany má pre vás pripravený internetový obchod Tacho-airbag.sk. Autodiely do kúrenia môžete vyhľadávať aj podľa značky svojho auta. K dispozícii máte popisy a kvalitné fotografie. V prípade, že vám toto nestačí, vždy ste vítaní priamo na vrakovisku v Šuranoch. Otvorené je cez pracovný týždeň a v sobotu.