Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 40,00 €
skladom nie
cena 30,00 €
skladom áno
cena 15,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Vákuová pumpa

Vákuová pumpa

Vákuová pumpa

Vákuová pumpa

 S novými autami je to jednoduché. Zriedkakedy sa kazia a ak sa náhodou s nimi niečo aj stane, stále sú v záruke, takže nás ich oprava nič nestojí. Väčšina ľudí si však kupuje jazdené autá alebo jazdia na niekoľkoročných vozidlách.

Čím je auto staršie, tým je náchylnejšie k poruchám. Väčšinu pokazených súčiastok auta dokážeme nahradiť pomerne lacno. Za výmenu iných musíme siahnuť hlbšie do vrecka. Vákuová pumpa je časť auta, bez ktorej sa len sotva zaobídeme. Kúpa novej vákuovanej pumpy nikdy nie je lacná. Rovnaké to však je s takmer všetkými novými náhradnými dielmi. K novým súčiastkam však našťastie existuje cenovo veľmi príjemná alternatíva. Repasované automobilové diely sú kvalitatívne neraz na úrovni nových, cenovo sú však neporovnateľne lacnejšie.

Vákuová pumpa je v ponuke internetového vrakoviska Tacho-airbag.sk. V našom eshope nájdete okrem vákuovej pumpy aj množstvo ďalších repasovaných auto dielov. K dispozícii sú diely takmer pre všetky značky automobilov. Vákuová pumpa na Tacho-airbag.sk je výhodná kúpa nielen z pohľadu ceny. V našom internetovom obchode môžete nakupovať rýchlo a pohodlne z domova. Nikam nemusíte cestovať, takto ušetríte peniaze a aj drahocenný čas. Pokiaľ vám však na kúpu vákuovej pumpy či iného náhradného dielu nestačia fotografie a krátke popisy, môžete ich vidieť na vlastné oči v našom autovrakovisku, ktoré nájdete v Šuranoch.

Vákuová pumpa a ďalšie repasované diely si môžete prezrieť každý pracovný deň od deviatej ráno do štvrtej popoludní. Navštíviť nás môžete aj cez víkend v sobotu. V tento deň máme  pre verejnosť otvorené iba do poludnia.