Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Príprava zmesi

Príprava zmesi

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Príprava zmesi

Veľká väčšina majiteľov automobilov má len veľmi chabé znalosti anatómie svojho prepravného prostriedku. Dôvod? Jednoducho to nepotrebujú. Na vedenie vozidla stačí poznať niekoľko základných častí auta. Všetko ostatné zostáva na pleciach automechanikov.

Ľudia väčšinou majú základnú predstavu, ako to funguje pod kapotou auta. Detaily ich však nezaujímajú. Sú to však práve detaily, ktoré sa najčastejšie kazia. Automobil je nesmierne zložitý stroj, v ktorom musí bezchybne fungovať obrovské množstvo súčiastok. V prípade poruchy mnohých z nich začínajú nepríjemné problémy.

Príprava zmesi je dôležitou súčasťou každého funkčného auta. Príprava zmesi určuje,  v akom stave sa palivo dostáva do motora. Ak príprava zmesi vykazuje nejaké problémy, nemusí to nevyhnutne znamenať, že vaše auto sa ráno nepohne z garáže. Problémy s prípravou zmesi sa väčšinou prejavujú inak. A to nízkou efektivitou  spaľovania. Inými slovami – vyššou spotrebou. Toto sa priamo dotýka vašej peňaženky. Ťažkosti s prípravou zmesi samozrejme môžu viesť aj k úplnému znefunkčneniu auta.

Výmena rôznych autodielov nemusí byť práve najlacnejšou záležitosťou. Niektoré súčiastky sú nepríjemne drahé a dokážu výrazne poznačiť nejeden rodinný rozpočet. Pri kúpe náhradného dielu si vždy môžete vyberať z nových a starších súčiastok. Nové súčiastky sú dobrou voľbou do nových vozidiel. Do starších áut sa však nové súčiastky prípravy zmesi neoplatí dávať. Z jednoduchého dôvodu. V staršie autá majú v takýchto prípadoch kratšiu životnosť ako nové súčiastky.

Do starších áut tak patria lacnejšie repasované súčiastky. Tie je potrebné hľadať na rôznych autovrakoviskách. Dnes však už nemusíte medzi nimi cestovať. Všetko pohodlne vybavíte cez internet.

Autovrakovisko  Max – Šurany vám ponúka autodiely za výborné ceny vo svojom internetovom obchode Tacho-airbag.sk. V prípade záujmu máte vždy možnosť navštíviť skutočné autovrakovisko v Šuranoch.