Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 10,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Prevodovky

Prevodovky

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Prevodovky

Prevodovky sú jedny z najnamáhanejších dielov automobilu. Časom sa opotrebúvajú. Je teda len otázkou času, kedy prevodovka vypovie svoju službu a spraví z vášho auta nepojazdnú príťaž.

Nové autá s prevodovkami väčšinou nemajú problémy. Ono totiž chvíľu trvá, kým sa prevodovky opotrebujú. Chyby sa však nájdu aj v nových autách. Tu je však výmena či oprava prevodovky hradená zo záruky.

Problémy s prevodovkami rastú s vekom auta. Na takéto problémy musia byť pripravení najmä majitelia starších áut. Skôr či neskôr sa totiž prevodovka prihlási o slovo. V tom momente budete musieť dúfať, že prevodovka sa dá opraviť. V opačnom prípade budete stáť pred dilemou, či kúpiť nový náhradný diel, alebo zveriť dôveru dielu staršiemu.

Čím staršie auto, tým exituje menej dôvodov, prečo doňho montovať novú prevodovku. Do starých vozidiel jednoducho nemá ekonomický zmysel dávať nové náhradné diely. Nová prevodovka v starom aute má totiž dlhšiu životnosť ako samotné auto.

Repasované prevodovky sú väčšinou v dobrom stave a poslúžia ešte niekoľko dlhých rokov. Repasované prevodovky väčšinou pochádzajú z búraných áut. Hľadať ich tak treba na autovrakoviskách.

Dnes už našťastie nemusíte jazdiť na skutočné autovrakovisko. Pokojne môžete nakupovať aj na internete. Autovrakovisko Max – Šurany má svoju ponuku náhradných dielov vo svojom internetovom obchode Tacho-airbag.sk. V eshope nájdete náhradné diely pre prakticky všetky značky automobilov. Vyberať si môžete na základe popisov a kvalitných fotografií. Ak vám popis ani fotografie nestačia, vždy sa môžete prísť presvedčiť o kvalitne prevodovky či iného náhradného dielu priamo na autovrakovisko do Šurian. Autovrakovisko Max – Šurany je pre vás otvorené v pracovné dni od deviatej ráno do štvrtej poobede. V sobotu je otvorené dopoludnia.