Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 50,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Sacie potrubie

Sacie potrubie

 

Sacie potrubie

Sacie potrubie

 


V každom automobile sa nachádza množstvo nepodstatných častí, ktoré nemajú priamy vplyv na chod vozidla. Akurát sa starajú o naše pohodlie, prípade o bezpečnosť jazdy. Potom tu zase máme časti, bez ktorých by sa auto nepohlo ani o centimeter. Motor je srdce každého automobilu a súhra jeho časti robí celý dojem z jazdy a z auta ako takého.

Motor sa skladá z mnoho dielcov. Jedným z nich je aj sacie potrubie. Sacie potrubie privádza palivo do valcov. V ideálnom prípade by každý valec mal samostatné potrubie. Pre výkon motora je takisto dôležitý tvar sacieho potrubia. Ten by mal byť prinajlepšom rovný a bez žiadnych prekážok. Výborným riešením je aj sacie potrubie zakončené priamym vstrekovaním.

Pokiaľ vlastníte nové auto, tak sacie potrubie vám sotva narobí nejaké problémy. Staršie autá a kupované jazdené autá sú však na tom trochu inak. Výmena sacieho potrubia a iných častí motora môže vyjsť naozaj draho. Najmä ak kupujeme nové náhradné diely. Existuje však aj lacnejšia alternatíva. Ak sa zameriate na repasované náhradné diely, môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Repasované sacie potrubie môžete nájsť aj v internetovom vrakovisku Tacho-airbag.sk. V tomto eshope nájdete množstvo náhradných dielov pochádzajúcich z búraných a nefunkčných áut. Vďaka Tacho-airbag.sk môžete ušetriť svoje ťažko zarobené peniaze.

Vyhľadávanie v našom internetovom obchode je naozaj jednoduché. Stačí kliknúť na záložku „sacie potrubie“ a takmer okamžite máte pred sebou kompletnú ponuku. Tú si môžete následne filtrovať podľa značky auta. Vyberať si môžete na základe fotografie a popisu. Pokiaľ chcete vidieť sacie potrubie na vlastné oči, radi vás privítame v našom autovrakovisku v Šuranoch. Navštíviť nás môžete počas pracovných dní. Cez víkend sú naše brány otvorené v sobotu do poludnia.