Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 15,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno
cena 15,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Vstrekovacie čerpadlá

Vstrekovacie čerpadlá

Vstrekovacie čerpadlá

Vstrekovacie čerpadlo

 Ceny náhradných dielov automobilov nemusia zaujímať ľudí, ktorí si práve kúpili nové auto. S novými vozidlami sotva je niekedy problém. A ak sa vyskytne nejaký poruchový model, auto je ešte v záruke, takže jeho oprava nás nič nestojí.

S vekom však autá prichádzajú o svoju spoľahlivosť a ich majiteľa sa čím ďalej tým častejšie zoznamujú s cenami náhradných dielov. Vstrekovacie čerpadlá sú jednými z mnohých častí automobilu, v tomto prípade motora. Akákoľvek porucha vstrekovacích čerpadiel nám siahne výrazne do peňaženky.

Vstrekovacie čerpadlá sú zariadenia, ktoré pozostávajú zo vstrekovača a vysokotlakového čerpadla. Plášte vstrekovacích čerpadiel plnia tiež funkciu valca čerpadla. Okrem toho na plášti je umiestený vysokotlakový ventil. Vnútorné kanály vstrekovacieho čerpadla v plášti spájajú vysokotlakovú komoru s elektromagnetickým ventilom nízkotlakového obvodu a rozprašovačom.

Našťastie nie je vždy potrebné kupovať drahé nové vstrekovacie čerpadlá. Je tu alternatíva, ktorá vám ušetrí nemalé peniaze. Repasované vstrekovacie čerpadlá sa predávajú za zlomok ceny nových čerpadiel. Takto môžete získať lacnejšie vstrekovacie čerpadlá bez toho, aby ste obetovali ich kvalitu.

Internetový obchod Tacho-airbag.sk ponúka vstrekovacie čerpadlá za výborné ceny. Vstrekovacie čerpadlá pochádzajú z autovrakov a iných nefunkčných vozidiel. Okrem vstrekovacích čerpadiel nájdete v našom eshope aj ďalšie náhradné diely. Vyberať si môžete z množstvo náhradných dielov – od karosérií cez motorčeky stieračov až po už spomínané vstrekovacie čerpadlá. Nakupovanie na Tacho-airbag.sk je rýchle a skutočne pohodlné. Celý nákup môžete zrealizovať z pohodlia domova. Nikam nemusíte cestovať, čím zase len ušetríte. Pokiaľ si však chcete pozrieť vstrekovacie čerpadlá na vlastné oči, radi vás privítame v našom autovrakovisku, ktoré nájdete v Šuranoch. Brány sú pre vás otvorené počas pracovných dní a v sobotu do poludnia.