Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 30,00 €
skladom áno
cena 20,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Motorčeky stieračov

Motorčeky stieračov

Stierače patria k základnej výbave automobilov takmer od počiatku ich výroby . Prvé stierače sa začali montovať do áut už na začiatku 20. storočia. Počas nasledujúcich sto rokov sa stierače technologicky zlepšovali, v princípe však ich funkcia zostala rovnaká. Kvalitné stierače zabezpečujú plynulú, bezpečnú a najmä pohodlnú jazdu.


Motorček stieračov

Samotný stierač do automobilu sa skladá z dvoch základných častí. Z mechanického stierača a pohonnej jednotky. Za posledných 50 rokov konštruktéri vyskúšali množstvo spôsobov, ako poháňať stierače po oknách áut a iných vozidiel. V súčasnosti sa však najčastejšie používajú jednoduché elektrické motorčeky, ktoré nazývame aj motorčeky stieračov.

Motorčeky stieračov, rovnako ako každá iná elektrická súčasť automobilu, je náchylná k pokazeniu sa. Porucha stieračov sa nemôže ignorovať a tak zostáva jediná možnosť – oprava alebo výmena motorčekov stieračov. Motorčeky stieračov si môžete samozrejme kúpiť aj úplne nové, pokiaľ však chcete ušetriť svoju peňaženku od nie nevyhnutných výdavkov, môžete si zakúpiť použité motorčeky stieračov. Zaplatíte výrazne menej, a to všetko bez toho, aby ste obetovali kvalitu stieračov.

Motorčeky stieračov z autovrakov si môžete kúpiť aj v našom internetovom obchode Tacho-airbag.sk. Naše internetové vrakovisko vám prináša takmer všetko – od celých karosérií až po rôzne drobnosti. V ponuke nášho eshopu nájdete aj motorčeky stieračov.

Orientácia v internetovom obchode Tacho-airbag.sk je naozaj jednoduchá. Stačí kliknúť na záložku „motorčeky stieračov“ a hneď máte pred sebou celú našu ponuku. Na Tacho-airbag.sk môžete nakupovať bez toho, aby ste kdekoľvek chodili, pekne pohodlne z domova. Ponuku motorčekov stieračov si môžete filtrovať podľa značky automobilu, na ktorý motorčeky hľadáte. V katalógu máme takmer všetky značky automobilov. Pokiaľ vám pri výbere motorčekov stieračov nebudú stačiť priložené fotografie a opisy, radi vás privítame v našom vrakovisku v Šuranoch.