Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 40,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Kúrenie » Ovládanie kúrenia

Ovládanie kúrenia

V chladných zimných mesiacoch oceníme len málo vecí viac ako kúrenie v aute. Bez fungujúceho kúrenia sa z auta stáva nepríjemná mraznička – auto je prakticky nepoužiteľné.


Kúrenie patrí k tým zložitejších častiam auta. Pokaziť sa tu môže hneď viacero súčiastok. Jednou z nich je aj ovládanie kúrenia. Samotné ovládanie kúrenia síce nerobí kúrenie nefunkčným, užitočnosť kúrenia, ktoré nemôžete ovládať, je však viac ako otázna.

Ovládanie kúrenia je rôzne v každom type vozidla. Lacnejšie autá majú mechanické ovládače kúrenia, ktoré sú voči problémom vcelku odolné. Ďaleko náchylnejšie k problémom sú zložité elektronické ovládače kúrenia.

Pri problémoch s ovládaním kúrenia máte možnosť sa ho pokúsiť opraviť, alebo rovno investovať do výmeny ovládania kúrenia. Pri kúpe náhradného dielu si môžete vyberať z nových alebo starších náhradných dielov.

Nové náhradné diely sú vhodné predovšetkým do novších áut. Nové ovládanie kúrenia by nebolo práve najekonomickejšou investíciou do staršieho vozidla. Z veľmi jednoduchého dôvodu. V takomto prípade by životnosť nového ovládania kúrenia bolo dlhšia ako životnosť samotného automobilu.

K nových náhradným dielom však existuje viac ako dobrá náhrada. A najmä lacnejšia náhrada. Repasované náhradné diely sú voľbou všetkým, ktorí nechcú zbytočne míňať.

Repasované náhradné diely pochádzajú najmä z autovrakov. Preto je potrebné ich hľadať na autovrakoviskách. Dnes však už nemusíte jazdiť od jedného vrakoviska do druhého, aby ste našli vhodné ovládanie kúrenia. Dnes sú vrakoviská aj na internete.

Autovrakovisko Max – Šurany vám umožňuje nakupovať pohodlne z domova. Bez stresu a zbytočných nákladov. V internetovom obchode Tacho-airbag.sk môžete vyhľadávať na základe značky vozidla. Pri každom náhradnom diely nájdete popisy a kvalitné fotografie. V prípade potreby si náhradné diely môžete prísť pozrieť aj priamo na autovrakovisko v Šuranoch.