Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 30,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Chladiče » Chladiče klimatizácie

Chladiče klimatizácie

Kto by nemal rád horúce letné dni, pri ktorých takmer každý zabudne na nepríjemné spomienky z dlhých zimných mesiacov. Teplo máme radi, ale aj pri ňom existujú hranice. Určite nikto sa nechce voziť v aute, kde teplomer bude ukazovať na rovníkové podmienky. Samozrejme, že tento problém sa dá riešiť otvorením okien. Rozhodne to však nie je optimálne riešenie. Jedine klimatizácia dokáže v aute zabezpečiť tak želané pohodlie počas leta.


 

Chladič klimatizácie

Kým na Slovensku je klimatizácia stále možnosťou, v tropických krajinách sa bez klimatizácie sotva dá žiť. Klimatizácie sa na Slovensku naplno využívajú zopár týždňov počas roka, v trópoch 365 dní v roku.

Chladiče klimatizácie a iné časti chladiaceho systému automobilu sú na 100 percent spoľahlivé akurát v nových autách. Ak používate klimatizáciu často, časom sa vám na nej niečo pokazí. Či to budú práve chladiče klimatizácie môžete akurát tipovať.

Akékoľvek opravy zasahujúce klimatizáciu vozidla dokážu výrazne poznačiť rodinný rozpočet. Najhoršie je na tom to, že väčšinou takéto udalosti prichádzajú v najnevhodnejší moment. Kto však chce, ten si nájdete spôsob, ako pri oprave vozidla ušetriť. Tacho-airbag.sk vám prináša efektívne riešenie. V našom internetovom vrakovisku nájdete množstvo repasovaných autodielov (vrátene chladičov klimatizácie) na takmer všetky značky automobilov. Nakupovanie v internetovom obchode Tacho-airbag.sk je rýchle, lacné a pohodlné. Stačí si sadnúť za počítač a môžete začať nakupovať. Pripravené sú pre vás fotografie ponúkaného tovaru a samozrejme aj popisy. Pokiaľ vám toto nestačí, radi vás uvítame priamo u nás na vrakovisku, ktoré nájdete v Šuranoch. Navštíviť nás môžete v pracovné dni od deviatej ráno do štvrtej popoludní. Otvorené je aj v sobotu, avšak iba dopoludnia.