Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 50,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 20,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Chladiče » Chladiče vody

Chladiče vody

Efektívne chladenie motora automobilu má výrazný vplyv na prevádzkové vlastnosti vozidla. V neposlednom rade zodpovedný prístup k tomu aspektu starostlivosti o vozidla rozhoduje o jeho životnosti. Chladiče vody by mali získavať primeranú dávku pozornosti. Majitelia áut by mali pozorne nasledovať odporúčania výrobcu, aby zabezpečili optimálnu činnosť motora a ďalších častí automobilu.


 

Chladič vody

Ak máte doma nové auto, tak s najväčšou pravdepodobnosťou sa veľmi nemusíte starať o to, koľko stojí oprava či výmena chladiča vody. Táto otázka je skôr aktuálna pre majiteľov jazdených starších automobilov. A tí väčšinou veľmi dobre vedia, koľko stoja nové náhradné diely, koľko stoja nové chladiče vody.

Našťastie nové chladiče vody majú cenovo výhodnejšiu alternatívu. Repasované chladiče vody v mnohých prípadoch v kvalite v ničom nezaostávajú za novými. Cenovo sú však neporovnateľne výhodnejšie. Kúpou repasovaných chladičov vody je možné výrazne odbremeniť rodinný rozpočet.

Repasované chladiče vody a ďalšie náhradné diely môžete kúpiť na internetovom autovrakovisku Tacho-airbag.sk. V našom eshope nájdete rôzne náhradné diely na takmer všetky značky áut vyskytujúce sa na Slovensku. Nakupovanie na Tacho-airbag.sk má niekoľko podstatných výhod. Využitie našich služieb je v prvom rade cenovo výhodné. Naši zákazníci však oceňujú aj rýchlosť  a pohodlnosť celého nákupu. V eshope sú pri každom tovare k dispozícii popisy a fotografie. Ponuka celého eshopu je prehľadne rozdelená do kategórií. Vyhľadávať môžete aj na základe značky svojho automobilu. Želaný náhradný diel tak nájdete v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak vám však ku kúpe chladičov vody či iných náhradných dielov nestačia fotografie, radi vás privítame v našich priestoroch autovrakoviska v Šuranoch. Prevádzka je pre vás otvorená každý pracovný deň od deviatej ráno do štvrtej popoludní. V sobotu k nám môžete zájsť dopoludnia.