Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 30,00 €
skladom áno
cena 15,00 €
skladom áno
cena 20,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Motor

Ak je karoséria pokožkou automobilu, ktorá tvorí prvý dojem, potom motor je srdcom každého vozidla. S karosériou sa zoznamujeme, avšak do motoru sa zamilujeme. Toto síce neplatí pre všetkých vodičov, nikto však nebude spochybňovať to, že bez motora to jednoducho nejde.


Polomotor

Niekto má rád pokojnú jazdu, iní si užívajú dynamický pohyb plný zrýchlení, brzdení a vysokých rýchlostí. Motor auta si vyberáme podľa vlastného charakteru. Samozrejme, že do tohto rozhodovania sa dostávajú aj praktické stránky života. Peniaze ovplyvňujú aj toto rozhodnutie. Už dlho sa vedú diskusie, či je výhodnejší naftový motor alebo benzínový. Naftový motor je drahší ako benzínový. Nafta je však lacnejšia ako benzín. Vo všeobecnosti možno povedať, že bežným ľuďom sa naftový motor veľmi neoplatí. Ak využívajú auto iba na dopravu do práce a domov, kúpa naftového motora sa im nevyplatí. Kto však ročne najazdí desiatky tisíc kilometrov, ten určite ocení investíciu do naftového motora.

Ako už bolo povedané, motor je srdce automobilu. Ak budeme v tejto analógii k ľudskému telu pokračovať, porucha motora sa rovná smrti auta. Aj keď v tomto prípade je to smrť dočasná. Motor každého automobilu je možné vždy vymeniť. Hoci to samozrejme rozhodne nie je lacná záležitosť.

Vďaka nášmu internetovému autovrakovisku však môžete výrazne ušetriť. V našom eshope nájdete repasované motory takmer všetkých značiek áut, ktoré brázdia naše vozovky. Motor Citroen C3 1.1 HFX, motor Peugeot Partner 1.4 KFT či motor VW Passat 2.0 AGG? Na sklade máme omnoho viac. Ku každému motoru a inému náhradnému dielu sú priradené fotografie a popisy. Ak si však želáte vidieť tovar na vlastné oči, príďte k nám do kamenného autovrakoviska. Nájdete nás v Šuranoch.