Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 15,00 €
skladom áno
cena 40,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Motor a jeho diely » Kryt motora

Motor a jeho diely / Kryt motora

Z vonkajšieho pohľadu je auto tvorené karosériou. Na základe nej auto vnímame, či je pekné, či sa nám jednoducho páči. O výkone vozidla zase rozhoduje motor. V každom automobile však okrem motora a karosérie nájdeme aj tisíce rôznych zdanlivo nepotrebných súčiastok. Väčšina z nich chráni auto či robí jazdu bezpečnejšou a príjemnejšou.


Kryt motora

Sem môžeme zaradiť aj kryty motorov. Každé auto sa bez nich zaobíde, jazdenie bez krytu motorov však výrazne znižuje životnosť automobilu. Krytu motorov majú za úlohu chrániť motor pred lietajúcimi kamienkami a inými nečistotami z vozovky. O kvalite krytov motorov rozhoduje materiál, z ktorého sú vyrobené a technológia ich výroby. Kryty motorov sa zväčša vyrábajú z kvalitného hliníka.

Nové náhradné diely do áut sú pomerne drahou záležitosťou. V závislosti na konkrétnej súčiastke dokážu výrazne narušiť rodinný rozpočet. Čím je auto staršie, tým je frekvencia porúch vyššia a nároky na jeho údržbu nákladnejšie.

Internetové vrakovisko Tacho-airbag.sk vám ponúka jednoduchú cestu, ako pri nákupe náhradných dielov ušetriť. V našom internetovom obchode nájdete kryty motorov za výborné ceny. A nielen to. V našom eshope si môžete zadovážiť repasované náhradné diely na takmer všetky značky automobilov. Kryt motora Citroen Hdi, kryt motora Ford Focus, kryt motora Opel Vectra C či kryt motora Seat 1.6? V ponuke internetového vrakoviska nájdete omnoho viacej.

Nakupovanie na Tacho-airbag.sk je rýchle a lacné. Jednotlivé auto diely môžete vyhľadávať podľa značky svojho vozidla. Ku každej položke katalógu obchodu sú priložené fotografie a popisy. Pokiaľ si však želáte vidieť náhradné diely na vlastné oči, radi vás privítame v našom kamennom autovrakovisku. Nachádzame sa v Šuranoch a pre verejnosť sme otvorení v pracovné dni od deviatej ráno do štvrtej popoludní. V sobotu nás môžete prísť pozrieť dopoludnia.