Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 30,00 €
skladom áno
cena 70,00 €
skladom áno
cena 15,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Motor a jeho diely » Indukčná cievka

Motor a jeho diely / Indukčná cievka

Najhoršie je to, keď sa v automobile pokazia rôzne drobnosti. Pri nich je najťažšie tento problém najskôr identifikovať. Bežnému vodičovi sa to podarí iba zriedka. Preto je potrebné vozidlo odviesť do servisu alebo ho zveriť niekomu, kto sa tomu rozumie.


Indukčná cievka

Indukčné cievky rozhodne nepatria k súčiastkam, ktoré by určovali charakter auta. Indukčné cievky neovplyvňujú ani jeho výkon. Mohlo  by sa zdať, že tieto súčiastky nie sú na prevádzku vozidla potrebné. Bez indukčných cievok však moderné auto nedokáže fungovať. Indukčné cievky sú pasívne elektrické (elektrotechnické) prvky, ktoré sú reálnou reprezentáciou indukcie v elektrickom obvode automobilu.

Indukčné cievky rozhodne nie sú drahou záležitosťou. Nové indukčné cievky sú však vždy drahšie ako použité. Vždy možno teda ušetriť. Internetové autovrakovisko Tacho-airbag.sk vám ponúka jedinečnú možnosť, ako ušetriť peniaze nielen pri kúpe indukčných cievok. V našom eshope Tacho-airbag.sk nájdete rôzne náhradné diely pre veľké množstvo značiek automobilov. Nakupovanie v našom eshope je rýchle a lacné. Celý internetový obchod je prehľadný a ľahko v ňom nájdete čokoľvek hľadáte. Vyhľadávať môžete aj na základe značky vlastného automobilu.

Indukčná cievka Audi 80 1.0, 1.3, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, indukčná cievka Fiat Palio Weekend 1.6, indukčná cievka Hyundai Atos 1.0 a omnoho viac. Ponuka je naozaj široká, a to nielen pri indukčných cievkach. Vyberať si môžete na základne kvalitných fotografií a popisov. Ak vám však toto nestačí, radi vás uvítame v našom kamennom autovrakovisko. Nájdete nás v Šuranoch. Otvorené pre vás máme počas pracovných dní od deviatej ráno do štvrtej popoludní. Naše autovrakovisko je tu pre vás aj v sobotu dopoludnia.