Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 15,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 20,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Motor a jeho diely » Vstrekovací ventil

Motor a jeho diely / Vstrekovací ventil

Kupovanie náhradných dielov do auta je nepríjemnou súčasťou vlastníctva automobilu. Ak máte nový voz, tento problém vás trápi minimálne, ak vôbec. Starnúce vozidlá sa však stávajú náchylnejšie na rôzne poruchy. S vekom vozidla aj priamo úmerne rastú náklady na jeho údržbu. Pri nových autách sú poruchy hradené v rámci záruky. Pri jazdených autách si za to musí majiteľ vozidla naplno zaplatiť.


 

Vstrekovací ventil

Pri náhradných dieloch záleží aj na drobnostiach. Vstrekovacie ventily rozhodne nie sú veľkými súčiastkami, bez ich správneho fungovania sa však žiadne auto nepohne. Vstrekovacie ventily nepatria medzi najdrahšie súčiastky áut. Sú však súčasťou motora a je potrebné im venovať zodpovedajúcu pozornosť. Aj na vstrekovacích ventiloch možno ušetriť. Staršie vstrekovacie ventily sú výrazne lacnejšie ako nové, na funkčnosti im však predchádzajúce používanie nič neuberá.

S naším internetovým autovrakoviskom máte možnosť ušetriť nielen na repasovaných vstrekovacích ventiloch. K dispozícii máte stovky ďalších repasovaných autodielov. Vďaka Tacho-airbag.sk ušetríte nemalé finančné prostriedky. Nakupovanie v internetovom vrakovisku Tacho-airbag.sk je rýchle a pohodlné. Náhradné diely môžete vyhľadávať podľa značky automobilu, ktorý vlastníte a na ktorý potrebujete lacný náhradný diel. V ponuke sú náhradné diely veľkého množstva značiek áut.

Vstrekovací ventil Audi A6 1.6, 1.8, 2.0, 2.8, 2.9, 3.2, vstrekovací ventil Citroen Saxo 1.1, 1.4 či vstrekovací ventil Daewoo Leganza 2.0? A ešte oveľa viac.

Výber je naozaj široký. Každá položka katalógu nášho eshopu je sprevádzaná kvalitnými fotografiami a podrobnými popismi.