Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 30,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno
cena 40,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Elektroinštalácia / LCD

LCD je druh displeja, ktorý využíva tekuté kryštály. Skratka LCD vyjadruje „liquid crystal display“, teda displej z tekutých kryštálov. Na trhu sú v súčasnosti aj modernejšie technológie zobrazovanie digitálneho obrazu, avšak LCD displeje majú vynikajúci pomer kvality a ceny.


 

LCD

Ak sa v niečom moderné autá líšia od ich predchodcov, tak je to určite elektronika. Staršie autá obsahovali iba minimum elektronických zariadení. Bežne sa používali iba rádiá, a tie rozhodne nemožno považovať za niečo moderné.

V dnešných moderných autách nájdete množstvo elektronických zariadení. Rádio samozrejme v aute zostalo, rozšírilo sa o prehrávače hudby či dokonca videa. Pomerne čerstvou novinkou v automobiloch je gps navigácia.

Do áut si tak vo veľkom našli cestu rôzne LCD displeje. Namiesto analógového zobrazovania informácií o aute sa využívajú digitálne displeje. Vďaka LCD displejom môžete dnes v aute sledovať obľúbený film či televíziu.

S novým autom sotva budete potrebovať meniť nejaké LCD. Starnutím je však každý automobil náchylný k opotrebovaniu a zlyhaniu jednotlivých častí. V ideálnom prípade si môžete kúpiť originálne náhradné diely, ich ceny sú však zvyčajne nepríjemným prekvapením. Našťastie tu pre vás máme cenovo výhodné riešenie. Najrôznejšie LCD môžete získať z nášho internetového autovrakoviska. Internetový obchod Tacho-airbag.sk ponúka rôzne náhradné diely takmer všetkých značiek automobilov na Slovensku. V našom eshope nakúpite všetko potrebné pre svoj automobil, pohodlne, rýchlo a najmä lacno. Každé LCD alebo iný náhradný diel si môžete pozrieť na priloženej fotografii. Dostupné sú aj opisy produktov. Pokiaľ si však chcete ponúkaný tovar pozrieť na vlastné oči, radi vás privítame priamo v našom autovrakovisku, ktoré nájdete v Šuranoch. Navštíviť nás môžete v pracovné dni a sobotu.