Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 80,00 €
skladom áno
cena 20,00 €
skladom áno
cena 15,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Elektroinštalácia » Prepínacie páčky na svetlá

Prepínacie páčky na svetlá

Každé auto sa skladá z dôležitých častí, ako je motor či karoséria, a z rôznych drobností, o ktorých neraz ani nevieme, že existujú. Bez motora by sme sa s autom veru ďaleko nedostali, prepínacie páčky na svetlá nám však chýbajú až vtedy, keď ich potrebujeme.


 

Prepínacia páčka

Súčiastky do áut nás veľmi zaujímať nemusia, pokiaľ je naše auto nové a pracuje ako hodinky. S vekom však autá strácajú na spoľahlivosti a ceny súčiastok nás začínajú čím ďalej tým viac znepokojovať. Nové originálne súčiastky nikdy neboli lacné a v budúcnosti sa to sotva zmení. Pokiaľ chcete ušetriť na súčiastkach do automobilu, vždy je lepšie siahnuť po repasovaných. Tieto súčiastky sa zvyčajne získavajú z búraných áut, vrakov a podobne. Prepínacie páčky na svetlá sa pri búraných autách zriedka poškodia, a tak ich nie je problém následne predať bez toho, aby bola naručená ich kvalita a spoľahlivosť.

Internetový obchod Tacho-airbag.sk vám prináša prepínacie páčky na svetlá za zlomok bežných cien. Prepínacie páčky na svetlá si tak môžete kúpiť u nás výrazne lacnejšie ako v bežných predajniach automobilových súčiastok.

Internetové autovrakovisko Tacho-airbag.sk má v ponuke širokú paletu auto dielov – od celých karosérií až po drobnosti, akými sú určite aj prepínacie páčky na svetlá.

V eshope sa poľahky zorientujete. Stačí kliknúť na záložku „prepínacie páčky na svetlá“ a zobrazí sa vám celá ponuka. Túto ponuku si následne môžete filtrovať podľa značky auta. K dispozícii máte fotografie a opisy jednotlivých dielov. Pokiaľ nedokážete nakupovať podľa fotografií, budeme radi, ak navštívite naše autovrakovisko osobne. Nájdete nás v Šuranoch. Otvorené máme počas pracovných dní do štvrtej popoludní a v sobotu do poludnia.