Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 30,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 40,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Elektroinštalácia » Relátka

Elektroinštalácia / Relátka

V každom automobile nájdeme veľké diely, bez ktorých nie je možné, aby sa auto čo i len pohlo. Bez motora či karosérie auto jednoducho nie je autom. Každý automobil je však zložený z tisícov rôznych súčiastok a dielcov, o ktorých väčšina bežných šoférov ani len netuší. O týchto malých častiach auta sa väčšina ľudí dozvedá až vtedy, keď sa pokazia. Až potom sa dozvedia, aké drahé môžu byť relatívne malé časti ich vozidla.


 

Relátko

 

Jednými zo zdanlivo bezvýznamných častí áut sú relátka. Relátka sa využívajú na spínanie rôznych záťaží s väčším odberom, prípadne s induktívnym charakterom (sem patria napríklad: motorčeky stieračov, klaksón, svetlomety a pod.). Priame spínanie týchto častí automobilu by príliš namáhalo bežné spínače.

Pokiaľ sa vám vo vozidle pokazia relátka, máte v zásade dve možnosti – kúpiť si nové, alebo sa spoľahnúť na repasované relátka. Nové relátka sú pochopiteľne drahšie a musíme pri ich kúpe siahnuť do peňaženky hlbšie. Repasované relátka sa svojím stavom a funkčnosťou neraz vyrovnajú novým, a to všetko môžete získať iba za zlomok ceny nových.

Ušetrite ťažko zarobené peniaze a kúpte si relátka práve u nás. Internetový obchod Tacho-airbag.sk ponúka repasované automobilové súčiastky a dielce za výborné ceny. V eshope nájdete takmer všetko – od celých motorov až po drobnosti, akými sú aj relátka.

Internetové vrakovisko Tacho-airbag.sk vám ponúka prehľadné miesto na kúpu všetkých častí áut, a to všetko za výhodné ceny. Našu ponuku relátok si môžete v obchode filtrovať podľa značky automobilu. Pri každej súčiastke je fotografia a popis. Pokiaľ potrebujete vidieť relátka na vlastné oči, radi vás privítame v našom autovrakovisku, ktoré nájdete v Šuranoch. Navštíviť nás môžete počas pracovných dní, kedy máme otvorené do štvrtej popoludní alebo aj v sobotu, kedy naše brány zatvárame napoludnie.