Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

cena 50,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom nie

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod »Karoséria » Osvetlenie

Osvetlenie

Na každom automobile nájdeme množstvo vecí, bez ktorých by sme sa za bežných okolností aj zaobišli. Taká absencia osvetlenia vôbec nebráni v jazde. A to dokonca ani v noci. V mnohých rozvojových krajinách je nočná jazda bez svetiel bežnou praxou.


 

Predné svetlo

 

Slovensko je však krajina, kde doprava vyzerá relatívne civilizovane. Minimálne základné bezpečnostné predpisy sa bez výnimky dodržiavajú. Je to práve osvetlenie, ktoré je základom bezpečnej a bezproblémovej jazdy. Akékoľvek poruchy na osvetlení automobilu je potrebné okamžite opraviť. Pokazený predný reflektor či zadné svetlo je neprípustnou situáciou, s ktorou je potrebné okamžite zájsť do servisu.

V servisoch sa väčšina majiteľov áut dozvie nepríjemnú správu, koľko ich bude nový diel stáť. Najmä nové reflektory dokážu výrazne siahnuť do peňaženky. Opravu však nemožno odkladať. Existuje však spôsob, ako pri kúpe osvetlenia vozidla ušetriť. Ak ste ochotní obetovať novotu náhradných dielov, potom repasované náhradné diely sú pre vás skvelým riešením. Šetria peniaze a slúžia rovnako ako nové.

Repasované predné reflektory a zadné svetlá si môžete kúpiť v našom internetovom autovrakovisku Tacho-airbag.sk. Nájdete tu osvetlenie do takmer všetkých automobilov pohybujúcich sa po slovenských cestách. A nielen to. Tacho-airbag.sk disponuje širokou ponukou repasovaných náhradných dielov.

Nakupovanie v našom internetovom obchode je rýchle, pohodlné a samozrejme aj lacné. Osvetlenie a ostatné náhradné diely si môžete pozrieť na fotografiách. Priložené sú aj popisy. Vyhľadávanie náhradných dielov je rýchle, hľadať môžete aj podľa značky svojho auta. Pokiaľ však chcete vidieť osvetlenie a iné náhradné diely na vlastné oči, príďte sa pozrieť k nám na autovrakovisko. Nájdete nás v Šuranoch. Otvorené máme v pracovné dni od deviatej do štvrtej. V sobotu  sú naše brány pre vás prístupné dopoludnia.