Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 40,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 20,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Karoséria » Zrkadlá » Spätné zrkadlá ľavé

Karoséria / Spätné zrkadlá ľavé

Ľavé spätné zrkadlo patrí k najdôležitejším bezpečnostným prvkom každého automobilu. Bez ľavého spätného zrkadla sa jednoducho nikto nemôže vydať do cestnej premávky.  Ľavé spätné zrkadlo je na vodičovej strane, takže z pohľadu vedenia vozidla je nenahraditeľné.


Drobné poškodenia spätných zrkadiel sa dajú pomerne ľahko korigovať. Aj prasknuté zrkadlo dokáže pomerne dobre slúžiť svojmu účelu. Poškodenie spätných zrkadiel je však pomerne časté. Moderné spätné zrkadlá sa snažia prispôsobiť tomuto faktu. Ľavé spätné zrkadlá sa tak vyrábajú s kĺbmi, ktoré ich umožňujú sklopiť. Toto má význam napríklad pri parkovaní, kedy ľavé spätné zrkadlo často zbytočne vyčnieva. Pohyblivé ľavé spätné zrkadlo dokáže takto absorbovať aj rôzne nárazy, ktoré smerujú zo smeru jazdy. V opačnom smere  však zrkadlo nedokáže využiť svoju pohyblivosť. V prípade nárazu tak dochádza k trvalému poškodeniu spätného zrkadla.

Ľavé spätné zrkadlo nepatrí medzi finančne náročné náhradné diely. Avšak aj na výmene ľavého či pravého spätného zrkadla možno ušetriť. Namiesto nového náhradné dielu je možné použiť staršie náhradné diely. Repasované ľavé spätné zrkadlo vám takto ušetrí dôležité peniaze.

Repasované ľavé spätné zrkadlo a aj ďalšie staršie náhradné diely je možné nájsť najmä na autovrakoviskách. Tu nájdete náhradné diely pochádzajúce zo starých nepojazdných či búraných vozidiel.  Vďaka nášmu internetovému autovrakovisku však nemusíte cestovať medzi týmito predajňami. Náš eshop vám ponúka jedinečnú možnosť, ako si kúpiť ľavé spätné zrkadlo na vašu značku auta bez toho, aby ste museli kdekoľvek cestovať.

Vyhľadávanie v našom internetovom autovrakovisku je jednoduché a rýchle. V priebehu niekoľkých sekúnd nájdete to, čo hľadáte. Pri každom náhradnom diele nájdete popis a kvalitnú fotografiu.