Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 30,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 40,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Karoséria » Osvetlenie » Zadné svetlo

Karoséria / Zadné svetlo

Zadné svetlo každého automobilu je kľúčové z pohľadu bezpečnosti. Bez funkčného zadného svetla sa len sotva možno vydať na cestu. Zadné svetlá sa môžu pokaziť z rôznych dôvodov. Aj sa pokazí samotná svetelná jednotka, problém možno vyriešiť v priebehu niekoľkých minút ich výmenou. Toto vás ani nebude stáť veľa.


Väčším problémom je poškodenie celého zadného svetla. Vtedy je potrebné celé svetlo jednoducho vymeniť. Tu sa ponúkajú dve základné možnosti. Majiteľ auta si môže zvoliť nový náhradný diel, alebo starší repasovaný. Obe možnosti majú svoje výhody a nevýhody.

Nové náhradné diely nie sú vhodné pre autá. Ak sa na to pozrieme z ekonomického pohľadu, zistíme, že nové náhradné diely sú vhodné takmer výlučne do nových aut. Tu sa doba životnosti náhradného dielu zhoduje z dobou životnosti celého auta.  Toto znamená, že do starších automobilov by sa nemali kupovať nové náhradné diely. Je to jednoducho neekonomické. Do jazdených vozidiel je vždy lepšie umiestniť starší náhradný diel.

Repasované zadné svetlo vás vyjde podstatne menej ako nové zadné svetlo. A to všetko bez toho, aby ste obetovali kvalitu, krásu či bezpečnosť. Repasované zadné svetlá je potrebné hľadať na autovrakoviskách. Na jednotlivých autovrakoviskách však môžete mať problém nájsť konkrétne zadné svetlo pre želanú značku automobilov. Hľadanie vhodného náhradného dielu na autovrakoviskách tak môže byť časovo náročné.

My vám však ponúkame efektívnejšie riešenie. Naše internetové autovrakovisko vám umožňuje zostať doma a nakupovať pohodlne z obývačky či kuchyne. Našu ponuku si prehliadnete v priebehu pár minút. Želaný náhradný diel nájdete ešte rýchlejšie. Ku každému náhradnému dielu je priradený popis a kvalitná fotografia. Ak vám ani toto nestačí, môžete navštíviť naše kamenné autovrakovisko v Šuranoch.