Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 50,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Karoséria » Osvetlenie » Predný reflektor

Karoséria / Predný reflektor

Predný reflektor je  časť automobilu, ktorá je kľúčová k celkovej bezpečnosti. Predný reflektor v prípade poruchy znemožňuje prevádzku vozidla, takže akékoľvek otáľanie s vyriešením tohto problému je neprípustné. Predný reflektor býva najčastejšie poškodený v samotnej osvetľovacej jednotke. Tú však možno bez problémov vymeniť.


 

Takisto vás to ani nebude stáť veľa. Horšia situácia však nastáva v momente, keď sa poškodí celý predný reflektor. V takomto prípade majiteľ auta čoskoro zistí, koľko stojí tento náhradný diel.

Väčšina vodičov je nepríjemne prekvapených, keď zistia, koľko stojí nový predný reflektor. Veľa z nich sa však čoskoro začne obzerať po ďalších alternatívach.

Nové náhradné diely však ani zďaleka nie sú povinnosťou. Toto platí iba pri nových autách, kde to vyžadujú podmienky záruky. Nové náhradne diely však nemajú ekonomické opodstatnenie pri starších vozidlách. Dôvod je taký, že v starších vozidlách by nastala situácia, kedy náhradný diel má dlhšiu životnosť ako auto samotné. A to nedáva žiadny zmysel.

Do starších jazdených áut sú optimálne staršie náhradné diely. Repasovaný predný reflektor je kvalitatívne v poriadku, a navyše, čo je naozaj dôležité, je omnoho lacnejší ako nový predný reflektor.

Repasovaný predný reflektor je možné nájsť na autovrakoviskách. Tých je po celom Slovensku hneď niekoľko. Našťastie nemusíte cestovať medzi nimi a hľadať želaný predný reflektor. Vďaka nášmu internetovému autovrakovisku si predný reflektor kúpite pohodlne z domova.

Nakupovanie na internete má niekoľko problémov. My sa ich však snažíme minimalizovať. Pri každom náhradnom diely nájdete podrobný popis a fotografie vysokej kvality. Pokiaľ vám však pohľad na fotografie nestačí, radi vás privítame u nás v našom kamennom autovrakovisku. Nájdete nás v Šuranoch.