Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

cena 80,00 €
skladom áno
cena 50,00 €
skladom áno
cena 30,00 €
skladom áno

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod » Karoséria » Diely karosérie » Pravé predné dvere

Karoséria / Pravé predné dvere

Pravé predné dvere sú jednou z najdôležitejších súčastí karosérie. Ako predné dvere ich nájdete na každom type karosérie. Či už je to hatchback, sedan, kabriolet či roadster, pravé predné dvere sú súčasťou každého vozidla. Na rozdiel od ľavých predných dverí sú pravé menej využívané. Stále však bývajú opotrebovávané viacej ako zvýšené dvere vozidla.


 

Pravé predné dvere sú pomerne náchylné k rôznych drobným poškodeniam. Škrabance, poškodený lak, škvrny sú úplne bežnou súčasťou pravých predných dverí. Tieto drobné chybičky krásy je možné bez väčších problémov odstrániť. Zväčša na to nebudete potrebovať ani lakovať celé dvere. Na trhu existuje množstvo prípravkov, vďaka ktorým sa vám podarí nieto nedostatky účinne zamaskovať.

Nie vždy sa však darí pravé predné dvere uchrániť od väčšieho poškodenia. Preliačené dvere sú pomerne bežným problémom motoristov. Takáto nepríjemnosť môže byť spôsobená drobnou kolíziou s iným vozidlom, kontaktom s bránou či napríklad nárazom golfovej loptičky. Aj drobné preliačiny možno odstrániť bez väčších problémov. Za určitých okolností nie je ani potrebné nové lakovanie.

Pri vážnejšom poškodení ľavých predných dverí je však potrebné počítať s tým, že budete potrebovať nové pravé predné dvere. Nové náhradné diely však rozhodne nie sú lacné. Nové náhradné diely sa tak hodia väčšinou iba do nových vozidiel, kde to aj tak vyžadujú záručné podmienky. Ak máte doma staršie jazdené vozidlo, ideálnym riešením sú použité pravé predné dvere.

Repasované dvere zvyčajne pochádzajú z autovrakov – búraných vozidiel alebo vozidiel, ktoré sa ich majitelia rozhodli rozpredať na náhradné diely. Takáto voľba je cenovo výhodná a získate presne to, čo potrebujete. Repasované pravé predné dvere si u nás môžete kúpiť bez toho, aby ste kdekoľvek cestovali.