Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

Novinky z nášho Blogu

Nabíjame batériu v aute

Raz za čas sa to jednoducho stane každému majiteľovi najmä staršieho auta. Čakáte, že vozidlo odomknete pri stlačení príslušného tlačidla na kľúči, avšak nič sa nedeje.

Delivery to EU


Úvod »Karoséria » Zrkadlá

Zrkadlá

Pri automobile sa nemôžeme zamerať iba na jeho krásu či výkon. Samozrejme, že tieto vlastnosti sú dôležité. V automobilovej doprave by však malo ísť predovšetkým o bezpečnosť. O našu bezpečnosť a samozrejme aj o bezpečnosť všetkých ostatných účastníkov dopravy. Toto je aj dôvod, prečo je táto časť ľudského života prísne regulovaná. Štát vyžaduje, aby automobily mali plne funkčné bezpečnostné prvky. Zodpovednosť je však vždy na jednotlivcovi.


Spätné zrkadlo

Spätné zrkadlá každého vozidla sú alfou a omegou bezpečnej a zodpovednej jazdy. Spätné zrkadlá by mali byť vždy v 100-percentnom stave, v prípade poruchy či poškodenia je potrebné ich okamžite vymeniť.

Pokiaľ však zamierite do najbližšieho servisu, pravdepodobne budete nemilo prekvapení cenou nových zrkadiel. Spätné zrkadlo pravé či spätné zrkadlo ľavé môže výrazne zaťažiť rodinný rozpočet.

Kto chce, ten si vždy nájde spôsob, ako ušetriť. Internetové vrakovisko Tacho-airbag.sk vám ponúka repasované spätné zrkadlá. A nielen to. U nás si môžete kúpiť rôzne repasované diely do takmer všetkých značiek automobilov.

Nakupovanie na Tacho-airbag.sk je pohodlné a lacné. Vyhľadávať môžete na základe značky svojho auta. V ponuke máme obyčajné spätné zrkadlá, kúpiť si však môžete aj zrkadlá na tunning. Spätné zrkadlo tuning alebo spätné zrkadlo Universal tuning sú iba dve položky z našej širokej ponuky.

Všetok tovar v našom katalógu je opatrený kvalitnými fotografiami a popismi. Celý nákup hravo zvládnete cez internet, nikam nemusíte chodiť, nikam nemusíte cestovať. Pokiaľ vám však fotografie nestačia, radi vás privítame priamo u nás v autovrakovisku, kde si môžete všetky repasované diely pozrieť na vlastné oči. Naše autovrakovisko sa nachádza v Šuranoch. Navštíviť nás môžete každý deň okrem nedele. Cez pracovné dni máme otvorené do štvrtej popoludní, v sobotu zatvárame už na poludnie.